Відома акторка Римма Зюбіна опублікувала пост, в якому наголосила, що мріє про кінотеатри, де не продають попкорн! “
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/7be0bc92-2c62-b56e-279c-5bcf3aae129e_news_mainimg-1280x523.jpg)
Я готова платити більше за квиток в кінотеатр, якщо не буду чути чавкання, особливо в ті моменти, коли в кадрі зовсім не до жрачки. Чи можливо в моєму улюбленому Кінотеатр «Жовтень» виділити хоча би одну маленьку залу для того, аби дивитися хороше кіно якісно?”, – наголосила вона.
![](https://afishadnepr.com.ua/wp-content/uploads/2022/02/273122224_4976791999010121_415173131214484173_n.jpg)