Вони більше ніколи не підуть до школи: у Дніпрі згадали дітей, яких вбили рашисти

  • Категорія:
  • Новини

У День знань у середмісті Дніпра молодь провела акцію вшанування пам’яті дітей, які загинули під час повномасштабного вторгнення. Ідея заходу належить учням міста. Її підтримали Молодіжний центр, Молодіжна рада Дніпра, департамент молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міськради.

На площі Героїв Майдану встановили інсталяцію з паперових літаків. Вони як символ чистоти та доброти загиблих дітей, які навіки, наче янголятка, полетіли на небеса.

«Цим заходом хотіли звернути увагу людей. Пригадати, що загиблі діти не зможуть більше піти до школи. Ще були іграшки від небайдужих містян як знак того, що у загиблих дітей більше не буде дитинства. Паперові літаки виготовили учні. Акція із сумним приводом. Ми маємо завжди пам?ятати  про дітей, життя яких забрали агресія рф», – говорить голова Молодіжної ради Дніпра Світлана Кривошей.

Представниця організації «Учнівство Дніпра» Анастасія розповідає: «Об?єднавшись, влаштували цю акцію. Дату 1 вересня обрали тому, що загиблі діти більше не зможуть піти до школи. Дуже боляче і неймовірно прикро від цього. На жаль, кількість загиблих через російську агресію дітей дуже велика — 503. У рамках акції зробили таку ж кількість паперових літаків. Перехожим роздавали буклети із числом загиблих дітей».

Дарина завітала до Дніпра з Кіровоградщини.

«Мурахи по тілу від болю про загиблих діточок, які мали жити. Подібні акції варто проводити, аби люди пам’ятали!» – додала дівчина.

Слідкуйте за подіями в наших групах