«WAR: Моя війна у фото». У Дніпрі організували фотовиставку військового

  • Категорія:
  • Новини

Світлини з передової. У Дніпрі пройшла фотовиставка військового з Дніпровської бригади ТрО Іллі Федосова. Понад 40 робіт автор привіз з передових позицій, де фіксує життя, побут та переживання військових, які боронять нашу країну. Виставку назвав символічно – «WAR: Моя війна у фото».

«На цій фотографії зображений мій батько. Це одна з перших фотографій в альбомі».

Автор виставки Ілля Федосов розповідає про одну зі своїх улюблених робіт. Зафіксував цей кадр ще на початку повномасштабної війни.

Ілля Федосов, автор виставки, військовослужбовець ЗСУ: «Вона показує момент, коли ми цілий день копали окопи. Була обідня перерва. Ми помили руки, і так як був лютий місяць, вода почала випаровуватися — гаряче тіло і ось така реакція».

Ілля Федосов — військовослужбовець 98 окремого батальйону ТрО Дніпра. З перших днів фотографує моменти на фронті. Усі фотографії зроблені на телефон.

Ілля Федосов, автор виставки, військовослужбовець ЗСУ: «За цей невеликий період було дуже багато різних подій, дуже багато. Тому, коли як. Колись це допомогло відволіктися; колись просто було натхнення зробити гарне та приємне; іноді — сам момент. Коли ти бачиш цей момент і ти думаєш: треба зробити фотографію, бо цей момент має бути на фотографії».

Фотовиставка має назву «WAR: Моя війна у фото». Її мета — показати побут військових та їхні переживання.

Ілля Федосов, автор виставки, військовослужбовець ЗСУ: «Які у нього емоції, наприклад, коли він іде у бій. І дуже важливо, які емоції, коли повертається з бою, бо це дуже важливо. Наприклад, часто я фотографую наслідки, щоб люди, які у відносно мирних містах та селах, могли побачити, що діється, що і як. Своє бачення хочу показати».

Ілля представив понад 40 своїх робіт. На них бойові дії, моменти відпочинку, фронтові світанки та зброя.

Марина, відвідувачка виставки: «Мені подобаються дві: ось ця — після копання окопів — дуже така показова, дуже глибока. І подобається про зустріч світанку. Мені здається, кожен світанок дуже цінний, особливо на війні».

Андрій розповідає, від побаченого збентежений. Вважає, автору вдалося донести свої переживання іншим.

Андрій, відвідувач виставки: «Що для мене ця виставка? Я думаю, що Ілля така людина – їй треба ділитися. І мені здається, що йому важливо показати, що це було, як він це побачив, щоб якнайбільше людей зрозуміли, що він там переживав, його почуття».

Ілля продовжує свій бойовий шлях і працює над наступною серією світлин. А після перемоги мріє відкласти зброю та увесь час присвятити улюбленій справі — фотографії.

За матеріалами ДніпроTV.

Слідкуйте за подіями в наших групах