Зірка “Кріпосної” заявила про наміри вступити до ЗСУ і піти на фронт: її чоловік вже захищає Україну

  • Категорія:
  • Новини

Українська актриса театру та кіно Дарʼя Легейда зізналася, що щодня думає про те, аби поповнити лави ЗСУ та захищати рідну країну зі зброєю в руках. Зірка серіалів “Кріпосна”, “Сага” та інших запевнила, що готова до цього морально, проте вирушити на фронт дівчині не дозволяє здоров’я.

За словами Легейди, вона має серйозні проблеми з колінами, які на передовій можуть зіграти з нею злий жарт. Про це актриса розповіла в інтерв’ю Аліні Доротюк для її YouTube-каналу (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).

Артистка, як зізнається вона сама, буквально страждає від того, що не може бути на фронті і допомагати наближати перемогу власними руками. Однак Легейда наголошує, що якщо з’явиться гостра необхідність взяти до рук зброю, вона закриє очі на проблеми зі здоров’ям і вирушить на передову.

“Думаю про це щодня – мене так виховали. Я знаю, що здатна на це – і морально, і фізично була б, якби не проблеми з моїм здоров’ям. Моє коліно просто може зіграти дуже погану історію. Адже ти в такому разі несеш відповідальність не лише за своє життя, а й за тих, хто буде поруч з тобою. Зараз я цю відповідальність взяти не можу. Але якщо вже не буде важливо, здорове в тебе коліно чи нездорове, і тобі треба буде туди йти, бо це єдиний вихід, то я піду”, – заявила знаменитість.

При цьому батько Дар’ї служить у Збройних силах України, захищає нашу країну на фронті, а зіркова дочка ним дуже пишається.
Крім того, чоловік актриси, а за сумісництвом її колега, зірка відомих фільмів та серіалів Дмитро Сова спочатку служив у територіальній обороні, а зараз проходить військову підготовку у лавах ЗСУ. Сім’я акторів активно волонтерить.За матеріалами  OBOZREVATEL.

Слідкуйте за подіями в наших групах