Змішана форма навчання у школах Дніпра. Місто пропонує варіанти – батьки обирають

  • Категорія:
  • Новини

З 1 вересня школи Дніпра переходять на змішану форму навчання. Відповідне рішення було прийнято на 39 черговій сесії міської ради. Такий формат буде запроваджено у комунальних закладах загальної середньої освіти та спеціалізованої мистецької освіти.
«Змішана форма навчання передбачає уроки за партою та уроки онлайн. Дистанційна форма навчання – синхронні та асинхронні уроки онлайн; індивідуальна – екстернат чи сімейна форма навчання. Батьки можуть обрати один із запропонованих варіантів, який їх більше влаштовує. Тільки після того, як батьки визначаться  з формою навчання – у школах будуть затверджені розклади уроків», – роз’яснює заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олена Яковенко.
116 шкіл Дніпра мають укриття. Їх стан відповідає всім нормативам Державної служби з надзвичайних ситуацій.
«Головна умова для укриття – щоб це було цокольне або підвальне приміщення. В липні 2022 року нами було обстежено всі школи міста. Було визначено тільки 116 шкіл, де можна організувати такі укриття. Після, при повторному обстеженні, ми перевірили відповідність готових укриттів державним нормам безпеки. 116 шкіл на сьогодні мають акти від ДСНС і готові до експлуатації», – звітує начальник відділу цивільного захисту Дніпровського районного управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Ігор Миронюк.
Безпека дітей – в пріоритеті. Під час повітряної тривоги учні, вчителі та технічний персонал закладу освіти перебуватимуть в укритті. Перечекати небезпеку в укритті зможуть і городяни, але лишень за наявності вільних місць у найпростішому укритті.
«У нас є 46 закладів освіти, які не можуть розмістити дітей тому, що або зовсім не має можливості облаштувати укриття, або приміщення замале для цього. Тому ми пропонуємо розмістити такі навчальні заклади в інших закладах освіти», – говорить  Олена Яковенко.
Для відповіді на всі питання батьків, діти яких будуть ходити до іншої школи, департамент гуманітарної політики від середи 26 липня  організовує очні зустрічі. Під час цих зустрічей батьки зможуть подивитися безпосередньо укриття та приміщення навчального закладу загалом.
Зустрічі щодо організації освітнього процесу з батьками та адміністрацією закладів освіти, де не заплановано переміщення учнів в інші школи, будуть проходити за запитом до адміністрації цього закладу.
Із запитаннями, роз’ясненнями та зверненнями організувати зустріч, батьки можуть писати до телеграм-каналу департаменту гуманітарної політики – https://t.me/humpoliti

Слідкуйте за подіями в наших групах