Майстер-класи, квести та солодощі: у Дніпрі відкрилась особлива резиденція Святого Миколая

  • Категорія:
  • Відпочинок
  • Куди піти дніпро
  • Новини

У Дніпрі з’явилась особлива резиденція святого Миколая. Тут діти військових беруть участь у майстер класах, квестах та розписують солодощі, передає “Наше місто“.

“Ми створили на базі нашого ресторану святкову резиденцію Святого Миколая. Організували новорічні локації та фотозони, ілюмінацію. Підготували декілька конкурсів для діток, створили майстер-клас по розпису пряників власного виробництва”, – розказала Світлана, керуюча рестораном “Прем’єр”.

Уся це феєрія свята та благодійні проекти можливі завдяки небайдужим людям, які об’єднались в одну волонтерську спільноту. Люди різних професій, з різними життєвими шляхами! Насправді, святий Миколай – це очільник ГО фонд Сергія Меледіна. А збирав всіх волонтерів пан Микола, який також служить у лавах ЗСУ.

“Наше компанія з першого дня повномасштабного вторгнення зайняла таку позицію, що ми допомагаємо всім, кому зможемо. Ми профінансували цей проект і задоволені результатом. Діти в захваті”, – зазначив Михайло Сулінський, директор компанії “Метал Комплект Дніпро”.

Ми теж загадали бажання. Адже сьогодні, як ніколи, хочеться вірити в диво. В те, що добро врешті переможе те абсолютне зло, що прийшло в життя кожного українця – маленького чи дорослого. Тому давайте разом побажаємо, аби святий Миколай та ЗСУ принесли свободу та перемогу Україні та українському народу!

Слідкуйте за подіями в наших групах