Велятино «Трембіта» Оздоровчий СПА-комплекс в Карпатах

  • Категория:
  • Отдых

Цена билета: уточняйте дополнительно

Комментарии: (0)

Инфо:

Велятино "Трембіта" Оздоровчий СПА-комплекс в Карпатах

Адреса: урочище Думинці, Велятин, Закарпатська область Тел.: 096 934 1742

01/06/2018 - 01/09/2018

Цена билета: уточняйте дополнительно

Шукаєте якісний оздоровчий комплекс в Карпатах, щоб покращити здоров’я, чи то просто комфортний та затишний готель для відпочинку і головне за розумну ціну, тоді наш Оздоровчий комплекс «Трембіта» саме для Вас.

Мальовниче навколишнє середовище, цілющі мінеральні води, чисте та п’янке повітря Українських Карпат не залишать байдужим, навіть найвибагливіших поціновувачів гірського відпочинку.

Недалеко від «Трембіти» протікає найбільша в Закарпатті р. Тиса. Зовсім поряд знаходиться гора «Кругляк» -вулканічного походження, а також інші гори вкриті лісами

Вдале розташування комплексу дасть Вам можливість відвідати:

термальні води (с.Велятино) (3км.),

туристичне селище Шаяни (5,5 км)

перлину Закарпаття — Долину Нарцисів (5км.)

страусину ферму (100 м. — ферма поменьше або ж 12 км. в м. Хуст ферма побільше)

оленяча ферма — м. Хуст (20км.)

село Іза — де можна придбати вироби з лози. (12км.)

Регіон розташування комплексу «Трембіта» також називають буйволячою столицею. У селі Велятино і досі можна побачити буйволів «закарпатської” популяції. Історики вважають, що батьківщиною тварин є Індокитай і, що буйволи в Карпати потрапили за часів Хана Батия, як їжа для його війська. З того часу тварини і залишилася в Карпатах, пристосувались до наших кліматичних умов, та стали невід’ємною частиною нашого краю.

Але одним з найцінніших багатств Закарпаття, і зокрема нашого краю, є лікувальні мінеральні води, вживання яких ми успішно використовуємо в лікувальних процедурах нашого оздоровчого комплексу.