Барон Разгуляефф

г. Днепр ул. Набережная Победы, 37-Б тел. 099-565-70-07

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

“Барон Разгуляефф” – первый в Днепропетровске ресторан-пивоварня. Расположен в парковой зоне на берегу Днепра. Отдельное здание, просторный двухуровневый зал, пивоваренное оборудование в интерьере, легкая стилизация по старину.

На собственном пивоваренном заводе “Барон Разгуляефф” производит 4 сорта настоящего непастеризованного и нефильтрованного пива по авторским рецептам пива: “Разгуляеffское Светлое”, “Разгуляеffское Пшеничное”, “Разгуляеffское Темное”, “Разгуляеffский Эль”. Технология отвечает всем мировым законам для пивоваров, в том числе проверенному временем, легендарному закону о чистоте напитка от 1516 года.

Пивная европейская кухня, блюда на древесных углях. Фирменное блюдо – “Айсбан” (свиная рулька с хрустящей корочкой, подаетсям с тушеной квашеной капустой и горчицей). Блюдо на компанию – “Мясной Фюлле” (свиная рулька, колбаски куриные, колбаски хойверские, колбаски свиные с травами, колбаски из барашка). “Мясной Разгуляй” – безлимитное мясо. Выпечка из собственной пекарни.

Проводятся экскурсии по пивоварне.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.