База отдыха "Гнездо глухаря"

Днепропетровская обл., ул. Орельская 3 тел: +38-098 077 7033

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

База отдыха «Гнездо Глухаря»

В сосновом бору, на берегу экологически чистой реки Орели предлагаем Вам занимательно и с пользой провести время.
Представляем Вашему вниманию «Гнездо Глухаря» — базу отдыха, хорошо известную тем днепропетровцам, которые предпочитают активный отдых на свежем воздухе, вдали от городского смога и суеты.
База отдыха «Гнездо Глухаря» находится всего в 30 минутах езды от центра Днепропетровска в сосновом бору, на берегу реки Орель. Вы можете добраться сюда, как на автомобиле, так и на собственном катере. Здесь оборудованы удобный причал и охраняемая автостоянка.

Сказочные домики посреди леса, свежесть не тронутой природы, близость одной из чистейших рек Европы располагают к длительным прогулкам по окрестному сосновому лесу.
Вас ждет шикарный ресторан в охотничьем стиле, где Вы насладитесь отличными блюдами на мангале, блюдами из дичи, рыбы, грибов, а также разнообразными десертами из лесных ягод.

Видео

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.