База отдыха Green House

г. Кирилловка, ул. Чапаева, 5

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

База отдыха “Green House” – это двухэтажный особняк, который находится в центральном районе пгт. Кирилловка на самом берегу Азовского моря. К морю – 10 минут ходьбы. Ко вниманию гостей – номера класса “эконом” и “люкс”. В номерах категории “эконом”: современные кровати, стол, стулья, холодильник, телевизор, душ и туалет находятся на этаже. Номера категории “люкс” оформлены в дизайнерском стиле в различной цветовой гамме, оборудованы современной мебелью, кондиционером, телевизором, холодильником. Каждый номер имеет выход на террасу с небольшим столиком, в номере санузел – душ, унитаз, умывальник. На территории базы отдыха “Green House” есть стоянка для автомобилей, детская площадка, также действует интернет Wi-Fi. Вкусно покушать есть возможность в кафе. Рядом с базой отдыха “Green House” находится большой рынок, аттракционы, веселые дискотеки, магазины и автовокзал. Расстояние от Мелитополя до Кирилловки – 65 км.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.