База отдыха «Лазурные дали»

Адрес: ул. Коса Пересыпь, 68, Кирилловка, Запорожская область Телефон: 067 399 1579

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Ищете лучшие базы отдыха на Азовском море? И чтобы домики – на берегу моря? База отдыха «Лазурные дали» расположена на первой береговой линии от моря на косе «Пересыпь» пгт. Кирилловка и гарантирует вам незабываемый отдых на Азовском море!

3-х этажные корпуса и кирпичные коттеджи капитальной постройки.

Территория базы большая, 2,9 га, озелененная, оборудована спортивной, детской, танцевальной площадкой. Есть библиотека, клуб, теннис, бильярд.

Пляж собственный, есть теневые навесы, заход в море в центре базы пологий, удобный, по краям ступени, на глубину примерно 2 м. Глубина моря у берега небольшая, удобная для купания детей, хорошо прогреваемая солнцем. Хорошая для плавания глубина начинается через 20-30м. от берега.

При входе на пляж есть души, позволяющие ополоснуть ноги и обувь от песка.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.