База отдыха Морская Звезда

г. Кирилловка, Коса Пересыпь 60

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

База отдыха “Морская Звезда” расположена в поселке Кирилловка на Азовском побережье. База отдыха находится в 20 метрах от песчаного пляжа. Пляж регулярно убирается, есть горка с бассейном. База отдыха “Морская Звезда”, утопающая в зеленом саду, располагает 2-х и 3-х местными коттеджами со всеми удобствами. А также 2-х,3-х, 4-х местными номерами в корпусе с удобствами на территории. По предварительной договорённости возможно размещение с домашними животными. Комплекс разполагает охраняемой платной парковкой (10 грн сутки) и детской площадкой. Для развлечения гостей на территории расположены бильярд, теннис. К услугам отдыхающих – столовая. Есть возможность заказать комплексное питание. В пешей доступности расположены продуктовый рынок, магазины, кафе-бар, дискотеки, аквапарк, дельфинарий и луна-парк.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.