База отдыха Ривьера

г. Кирилловка, ул. Федотова коса, 75

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

База отдыха «Ривьера» расположена на Федотовой косе на берегу Азовского моря в пгт Кирилловка. Территория базы благоустроена и занимает площадь 1 га. Для проживания предлагаются номера классов: «люкс», «полулюкс» и «эконом». Всего 80 номеров. Интернет wi-fi на всей территории базы отдыха, есть бильярд, медицинский пункт, массажный кабинет и бесплатная автостоянка. Питание организовано в кафе «От заката до рассвета». К услугам отдыхающих бар на пляже. На территории базы отдыха работает общая кухня. Все отдыхающие имеют возможность самостоятельно готовить пищу.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.