База спортивного отдыха «Лесные Озера»

Адрес: пгт Старый Салтов, Харьковской обл, ул. Лужанский Шлях, 8 Телефон: +38 097 007 76 67

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

База спортивного отдыха «Лесные Озера».

Для проживания мы предоставляем комфортные новые номера в корпусах и домиках

Кровати с ортопедическими матрасами, душевая, санузел, горячая вода в корпусе.

Своя кухня и просторная столовая, 4-х разовое питание.

Оборудованный пляж у озера на территории базы, медпункт, Wi-Fi зоны.

Спортивная инфраструктура базы: Оборудованный крытый павильон для проведения соревнований и  тренировок ( единоборства, бокс, гимнастика, балет, современные танцы, …) Кроссфит площадки, футбольное поле, баскетбольная площадка, волейбольная площадка, кроссовая аллея, столы для пинг-понга, костровая зона для вечернего отдыха, уютные деревянные беседки по всей территории базы.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.