BnB Bar

г. Днепр, проспект Дмитрия Яворницкого, 40 Тел. 097 552 2691

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

B&B – заведение эпохи сухого закона и великой депрессии. Отражает атмосферу и концепцию подпольных баров этого периода, воплощая противоречивость тех времен. Днем B&B – это Breakfast Bar, городское кафе, с лучшими завтраками города, ароматным кофе и спокойной атмосферой. У нас соблюдают закон и не продают алкоголь, об этом информирует 18-я поправка к Конституции США на стене первого этажа. «В нашем заведении нет алкоголя» – тебе вежливо и уверенно сообщит официант у входа при попытке заказать Терпкий Ирландский виски. Вечером B&B становится Butchers & Bootleggers местом для друзей, клубом единомышленников, которые отвлекаются от тяжелых времен и великой депрессии. Место с вкусными коктейлями, атмосферной музыкой и идеальными стейками. Здесь царит атмосфера открытости и душевности – тут “все свои”. Легальность продажи алкоголя подтверждает 21-я поправка к Конституции США, которая написана на стене нулевого этажа. Выбирай какой B&B тебе нравиться больше! – Что ты делал все эти годы? – Рано ложился спать. Once Upon a Time in America

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.