Центральная городская библиотека

г. Днепр ул. Воскресенская, 23 тел. 056-740-38-75

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Дніпровська Центральна міська бібліотека – одна з найбільших міських бібліотек України.

Понад 65 років бібліотека зустрічає своїх читачів, допомагає їм опанувати нові знання,  надає просвітницькі та соціокультурні послуги.

Центральна бібліотека очолює міську централізовану систему публічних бібліотек для дорослих, яка об’єднує 32 бібліотеки, що вирішують проблему бібліотечного обслуговування дніпропетровців майже на усіх житлових масивах міста.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете різноманітну інформацію про історію і сьогодення бібліотеки, про її відділи і філіали, про ресурси і послуги, які бібліотека надає своїм користувачам.

Серед нових, інноваційних і, що важливо, безкоштовних послуг, які бібліотека  запровадила останнім часом – користування електронним каталогом, ресурсами Інтернету, Wi-fi, повними текстами електронних документів в електронному читальному залі, віртуальною довідкою…

Маю надію, що інформація, яку Ви знайдете на нашому сайті, допоможе у вирішенні Ваших інформаційних і  життєвих проблем, а також розкриє для Вас бібліотеку як сучасний центр проведення дозвілля, спілкування з однодумцями.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.