Дафи

г. Днепр, бул. Звездный, 1А Тел.: 056 373 9109

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Строительно-инвестиционная компания Дафи работает с 2003 года и является одним из крупнейших участников украинского рынка коммерческой недвижимости. В настоящее время ей принадлежат два ТРЦ с одноименными названиями в Днепре и Харькове, а общий актив составляет более 100 000 м2 застроенных площадей.

ТРЦ Дафи в Днепре ввели в эксплуатацию в ноябре 2005 года. Это был первый современный молл в регионе, площадью 20 000 м2, поэтому его открытие стало достаточно значимым для города событием. Очень быстро центр покупок и отдыха Дафи, благодаря системной организации и проведению развлекательных программ, стал своеобразным культурным центром для жителей и гостей города.

Сегодня Дафи уверенно лидирует на рынке. Прогнозы относительно формирования трафика посетителей полностью оправданы: за день более 10 000 посетителей в Днепре.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.