Дакота (Dakota), пицца-бар

г. Днепр просп. Дмитрия Яворницкого, 20 тел. 068-332-32-33, 050-741-66-33

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Сюда нужно приходить с компанией, заказывать бургеры, большую пиццу, горячительные напитки и проводить вечера!

Роскошные мотоциклы (несмотря на то, что ничего в них не смыслю, считаю их роскошными), таблички на стенах в духе американских баров, красные кожаные диваны, потолок со всякими металлическими перекладинами – атмосферно! Вообще, каждое заведение К12 – что-то особенное, никогда нет повторений или шаблонов. Здесь хочется шумных компаний, бургеров, веселья, громкой музыки. Очень «барно», просто-таки по-американски «барно»!

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.