Дом органной и камерной музыки

г. Днепр просп. Сергея Нигояна, 66 тел. 067-998-62-52, 097-589-35-76

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Подлинным храмом искусства стал Дом органной и камерной музыки в г. Днепропетровске. Он находится в одном из красивейших зданий, бывшем Брянском Соборе.

Построенное в 1915 году зодчими Георгием Туровцем и Евстафием Константиновичем, здание после реставрации приобрело первозданный облик.

В новом органном зале с отличной акустикой, установлен двух мануальный механический орган немецкой фирмы органостроения «Зауэр», имеющий тридцать регистров и 2074 трубы.

Здесь с удовольствием выступают камерные ансамбли, солисты, академические хоры.

Дом органной и камерной музыки – оказывает поддержку молодым музыкантам, пропагандирует музыкальную культуру, способствует формированию музыкального вкуса и помогает тоньше и глубже понимать прекрасное.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.