Дом "ВОЯЖ". Отдых Запорожская обл. Бердянск

Адрес: г. Бердянск, ул. Чубаря, 89

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

По-домашнему уютная мини-гостиница “Вояж” предлагает комфортабельные 2-х, 3-х, 4-х и 5-ти местные номера класса Люкс. В номерах есть кондиционер(сплит-система), холодильник,телевизор (спутниковое ТВ), санузел,умывальник душевая кабинка. Горячая и холодная вода круглосуточно. Просторная кухня на 11 номеров, бесплатная стоянка для автомобилей. Мы находимся в 100 м от моря и в 20 минутах прогулки пешком до Аквапарка,Дельфинария и Зоопарка.

Пожалуйста, обратите внимание на то, что мы не предоставляем жильё компаниям и любителям ночных посиделок и тусовок на территории гостиницы.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.