Дворец детей и юношества

г. Днепр, ул. Набережная Победы, 5 Тел.: 374-22-26, 790-97-53

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Міський Палац дітей та юнацтва–сучасний, багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад, робота якого здійснюється на основі нормативно-правового забезпечення.

Міський Палац дітей та юнацтва надає дітям багато можливостей: визначитися зі своїми захопленнями, розвивати таланти. Вже багато років Палац гостинно відкриває свої двері всім охочим навчатися. Сам розвивається, росте, шукає не тільки нові, сучасні, напрямки роботи, але й традиційно знаходиться у співпраці з районними багатопрофільними позашкільними навчальними закладами.

У закладі здобувають позашкільну освіту близько 2000 школярів та учнівської молоді міста. Колективи Палацу є учасниками та призерами обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсних програм.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.