Ensenada. Отдых Одесская обл.

Адрес: Одесская обл., Грибовка, ул. Приморская, 9б Телефон: 0487030026

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

В наш отель на общественном транспорте вы можете добраться так:

— из Одессы (Привоз, Автостанция) на маршрутном такси №86 Одесса-Грибовка;

— из Одессы (Привоз) на маршрутном такси № 601 Одесса-Каролино-Бугаз;

— из Одессы (Ж/Д вокзал) электричкой Одесса-Белгород-Днестровский, остановка 41 км.

На личном транспорте:

Что касается поездки на личном транспорте, то нужно ехать из Одессы в Ильичевск, только на перекрестке не сворачивать в сторону Ильичевска, а продолжать ехать прямо, примерно еще 7-8 км. Отдых в Грибовке под Одессой — вам точно понравится!

Новый отель в Грибовке Ensenada находится на первой линии моря прямо на песчаном пляже. Ensenada — живописный мексиканский городок на берегу Тихого океана. В переводе с испанского, название означает «бухта», что как нельзя лучше характеризует морское расположение отеля.

Гостиница выполнена из деревянного сруба — полностью экологичного материала. Это создает атмосферу домашнего уюта и тепла. А интерьер и элементы декора перенесут вас в жаркую Мексику.

Пляж отеля Ensenada — место, где вы почувствуете себя в Мексике, на берегу залива Тихого океана. Отель предоставляет гостям частный пляж на территории и бесплатное пользование инвентарем: шезлонгами, зонтиками, полотенцами. Ежедневно здесь проводится уборка, так что мусора на пляже вы не увидите. Также, вам не нужно искать свободное местечко на людном пляже — здесь для вас уже готов шезлонг на берегу и вкуснейший коктейль.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.