Файна Salsa, школа танцев

г. Днепр, улица Артёма, 5 Тел.:098-492-11-67, 095-726-39-32

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Файна Salsa – школа парных танцев. Танец для двоих, где партнер ведет и строит танец, а девушка следует и украшает пару.
Краткое описание компании

“Тільки від файної сальси на сердці стає ФАЙНО!”

Мы обучаем сальсе, бачате, зуку и кизомбе, а также меренге, ча-ча-ча, афро-румбе, балету и джаз-модерну.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.