Гастро-паб «Forest Beer»

г. Днепр, бул. Европейский, 1-Д Тел.: +38093-5-444-000, +38067-858-13-34

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гастро-Паб Forest Beer расположен в самом центре Днепропетровска, в ТЦ “Европа” на 4 этаже.

Мы можем похвастаться не только панорамным видом из окна на Европейскую площадь, но и хорошим крафтовым пивом и сочными закусками!

Прямые трансляции лучших спортивных событий на большом экране.

Отдельная комната для курения.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.