Гостинний двір "Лісова казка"

Адреса: Закарпатська область, Рахівський район с.Кваси Тел.: +380 (97) 755-06-06, +380 (67) 700-21-29

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гостинний двір «Лісова казка» знаходиться в с. Кваси Рахівського району Закарпатської області. Село розташоване на висоті 560 м над рівнем моря в міжгірській долині річки Чорна Тиса, оточене з півночі Полонинсько-Чорногорським пасмом гір, з півдня – Мармароським кристалічним масивом.

Територія озеленена, доглянута – ландшафтний дизайн, альпійська гірка, газони, фруктові деревья.На території кілька великих альтанок, які використовуються в якості літнього майданчика для ресторану. Одна – над штучною водоймою.

Сімейний відпочинок

Весь літній сезон на території готелю працює дитячий майданчик та басейн, проходять вечірні шоу-програми, також в комплексі працює сауна, більярд і тенісний стіл.

Оздоровчий відпочинок

У безпосередній близькості знаходиться санаторій «Гірська Тиса». Зараз санаторій «Гірська Тиса» – один з кращих санаторіїв України, який спеціалізується на лікуванні захворювань опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи. Джерела з мінеральною водою. Також в околицях проходять багато піших гірських маршрутів

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.