Гостиный двор Колумб

г. Бердянск ул. Свердлова, 87а

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гостевой дом «Колумб» находится у побережья Азовского моря в курортном городе Бердянск в трех минутах ходьбы от пляжа. Оборудованы холодильником, чайником, телевизором и кондиционером. Часть комнат имеют балкон с видом на морское побережье. Гостевой дом оборудован кухонной и обеденной зоной, где можно самостоятельно приготовить любимые домашние блюда. Все принадлежности для этого предоставляются. Во дворе есть все приспособления для барбекю в общей доступности. Любители ресторанных блюд, могут попробовать их недалеко от корпуса. Рядом кафе, магазины с сувенирами, супермаркеты, рынок. На территории есть бесплатный Wi-Fi. Предоставляются услуги трансфера без дополнительной оплаты. Размещение домашних животных в номерах не допускается. Отель предоставляет бесплатную парковку тем, кто приехал на собственном автомобиле. Предварительная запись не требуется.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.