Гостиный двор У Владлена

г. Бердянск ул. Молодежная Строение, 28

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гостевой дом «У Владлена» расположен в городе Бердянск, в 20 минутах пешей ходьбы. К услугам гостей двух и трехместные номера, в которых установлен кондиционер, а также собственная ванная. Подача горячей воды круглосуточная. Некоторые комнаты имеют балкон. Для размещения большего количества человек, чем вмещает номер, возможно доставить дополнительные спальные места. Кухня оборудована по всем современным канонам, и отвечает всем требованиям безопасности. Приготовить еду можно воспользовавшись набором посуды, доступным в общем пользовании. Для отдыхающих на собственных автомобилях есть бесплатная охраняемая парковка. На всей территории гостевого дома “У Владлена” присутствует бесплатный Wi-Fi. Недалеко от корпуса гости могут взять в прокат велосипеды, заняться виндсерфингом или ловлей рыбы за дополнительную плату. До города Бердянска можно добраться железнодорожным транспортом или автобусом с любой точки Украины.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.