Гриль-бар Фаэтон

г. Днепр, пр. Газеты "Правда", 74-А Тел.: (097) 633-22-33, (095) 253-88-44

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Гриль-бар «Фаэтон» – это еще и музыкальный клуб

….. где звучат джазовые мотивы, блюзовые такты, инструментальные композиции, лаундж исполнения и кавер-версии известнейших и общепризнанных исполнителей, музыкантов и творцов. Вы окунаетесь в настоящую музыкальную высоту звучаний, создаваемых известными и лучшими группами, коллективами, дуэтами и музыкантами Днепропетровска и всей Украины.

Гриль открытого приготовления в центре зала за барной стойкой, авторский интерьер в стиле «steampunk», высокий и качественный сервис, – все это ждет Вас в гриль-баре «Фаэтон». Только истинные традиции….

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.