I Coworking Hub

г. Днепр пр. Дмитрия Яворницкого, 3 (напротив памятника Славы) тел. 067 565 4861

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

I Coworking Hub [ICH] — сердце, перекресток, мост для прогрессивных людей Днепра, с одной стороны, и для предпринимателей и креативного класса из других стран, с другой.

Сейчас ICH — это 1000 кв.м, 2 больших открытых крыла по 500 кв. м, общей вместительностью 500 человек для двухпотоковой конференции. 150 свободных мест для команд и частных лиц. 50-80 фиксированных мест.

ВАШ КОВОРКИНГ В ДНЕПРЕ: 150 мест для плодотворной работы с 09:00 до 19:00.
для гостей 150 грн в день или 60 грн в час;
для резидентов 4000 грн в месяц [безлимитно, с фиксированным рабочим местом];
3000 грн в месяц [безлимитно];
2000 грн [за 15 дней];
2500 грн в месяц [стартап*, первые 2 месяца];

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.