Икра

г. Днепр ул. Короленко, 3 тел. 050-320-86-62

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Интерьер лаунж-бара Икра оформлен в стиле ампир и располагает к непринужденной беседе. Посадка расположена так, что позволяет, при желании, скрыться от посторонних глаз.

Кухня лаунж-бара удовлетворит самые изысканные вкусы, предлагая вниманию клиентов широкий ассортимент блюд европейской, японской кухни. Ценовая политика – демократичная.
Кроме этого:

  • Винная карта
  • Коктейльная карта
  • Сигарная карта
  • Кальянное меню

Девушкам – угощения от заведения каждый день.

Бизнес- ланч: С 11.00 до 17.00

Время работы: С 11:00 и до последнего клиента.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.