Исторический музей им. Д.И. Яворницкого

г. Днепр просп. Дмитрия Яворницкого, 16 тел. 0562-46-34-22

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Здание является памятником архитектуры национального значения. Бывший Екатеринославский краевой историко-археологический музей им.А.Н.Поля, арх. Скоробогатов Д.С.

Исторический музей был основан еще в 1849 году как “Музеум древностей Екатеринославской губернии”. Становление и развитие музея тесно связано с именем академика Дмитрия Ивановича Яворницкого, который был директором музея более 30 лет с 1902 года. Современное здание музея было построено в 1905 году. В середине 1970-х гг. музей был реконструирован (построено помещение диорамы “Битва за Днепр”, значительно расширены площади, и экспозиция).

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.