КАФЕ КАРУСЕЛЬ И ПАБ BIERSTUBE

г. Днепр, ж/м Победа, бул. Славы 1Д Тел.: +38 (050) 320-57-00

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

ЛУЧШИЕ ЗАВЕДЕНИЯ ДНЕПРА

Днепр – город, в котором живут самые разнообразные люди с самыми невероятными желаниями, вкусами и потребностями.

Искали уютное кафе – можете прекращать поиск, заведение — ресторан «Карусель» на бульваре Славы в Днепропетровске – точное попадание в яблочко. Здесь Вы можете провести встречи, организовать банкеты и отметить другие интересные события.

Чтобы провести время в нашем ресторане максимально комфортно, выберите один из трёх залов: банкетный, лаунж, паб «Bierstube» (на втором этаже). В летний сезон «Карусель» расширяется на улицу – у нас работает летняя терраса.

На сайте можно ознакомиться с полным меню ресторана и бара. Но есть и особенность, которой мы действительно гордимся, – собственная пивоварня. В заведении «Bierstube» вы можете попробовать настоящее пиво, а дополнит его вкус сочный бургер или только что прожаренное на гриле мясо.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.