Кайдакский, культурно-досуговый комплекс

г. Днепр, просп. Свободы, 67 Тел.: 056-767-20-03, 097-677-19-69

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Клубная деятельность Дворца началась значительно раньше. Уже в декабре 1898 г. был создан русско-драматический кружок при заводе им. Брянцева (позже з-д им. Петровского и з-д им. Ленина). В 20-х годах был построен клуб литейного цеха завода им. Ленина. Там занимались: театральный коллектив, музыкальные объединения и знаменитый в то время ансамбль бандуристов, которым руководил отец знаменитого музыканта и композитора Николая Штогаренко  – Захарий Штогаренко.

Дворец культуры имеет  свой театральный блок с малой сценой. Большой концертный зал на 478 мест, дискозал, большой и малый танцевальные залы и пять комнат для творческих коллективов.

Дворец культуры имеет яркую историю со своими богатыми традициями, с интересными коллективами, с талантливыми руководителями. Среди них – Народный театр «Чародей», который принял эстафету русско-драматического кружка с 1983 г. В 1987 году получил звание «НАРОДНЫЙ». Бессменный режиссёр театра Олег Анатольевич Климентьев.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.