KAVA клуб активного отдыха

г. Днепр ул. Михаила Грушевского, 1 тел. 063-157-45-15

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

KAVA для тех, кто любит экстрим, активный отдых на природе и яркую жизнь!Мы обеспечиваем ВАС еженедельными проектами активного отдыха по всей Украине.

Миссия – подарить людям больше ярких моментов в жизни и разделить их вместе.
Каждый участник нашей команды – яркая личность, со своими сформировавшимися взглядами на жизнь. А самое главное – наша индивидуальность не мешает работать в команде. Мы – команда, мы сами раскрашиваем свою жизнь яркими эмоциями, наполняем адреналином кровь и хотим поделиться частичкой ярких красок с вами. Мы работаем для вас и отдыхаем вместе с вами. Мы – туристы, дизайнеры, инструкторы, редакторы, аниматоры, координаторы, тренеры.

Видео

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.