КиТ, студия кино и телевидения

г. Днепр просп. Д. Яворницкого, 18 тел. 096-726-68-98, 063-798-23-67

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

В век стремительного развития цифровых технологий, рынок медиа образования  становится более привлекательным и требует новых и свежих идей.

Студия « КиТ» (Кино и Телевидения») является одним из пионеров в Днепропетровске и даже Украине взявшихся за эту задачу.

С апреля 2012 года студия «КиТ» начала работать на базе Днепропетровского гуманитарного университета. За время работы были созданы ряд студенческих и учебных фильмов, роликов социальной рекламы, ТВ проектов, а также телесериал «Кумедни», который является первым украиноязычным телепроектом в стиле всем известного журнала «Ералаш».

Так как мировая практика медийного образования широко практикует такую форму обучения как специализированный колледж, мы пришли к выводу что и в Украине нужно сделать подобное учереждение.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.