Клуб-студия FLY

г. Днепр, ул. Харьковская, 11 Тел: (067) 629-12-12 , (095) 617-88-89

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Клуб-студия FLY – центр семейного досуга, где мы предлагаем Вашему ребёнку быть самим собой, находить, развивать и улучшать его таланты. Все занятия и консультации будут интересны не только ребёнку, а так же и родителю. Для каждого клиента мы используем особенный подход, чтобы учесть все предпочтения, желания и способности детей.

Клуб детского развития

Данное направление вмещает в себя индивидуальное репетиторство, авторские программы, в которых рассматриваются множество проблемных вопросов ребёнка; творческий кружок, в котором дети развивают и улучшают своё мышление и фантазии и могут заниматься четырьмя видами рукоделия.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.