Культурно-деловой центр «Менора»

г. Днепр ул. Шолом-Алейхема, 4/26 Тел: +380688687595

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

«Менора» — уникальное сооружение и крупнейший в мире еврейский комплекс, аналогов которому нет в мире. Данный проект отображает прошлое, настоящее и будущее еврейской жизни Днепра.
Уникальное архитектурное решение здания, удобное месторасположение в самом сердце города, высокие стандарты обслуживания наряду с современным техническим оснащением формируют фундамент для успешного бизнеса, комфортабельного отдыха и радушного приема гостей. Центр состоит из семи башен, символически представляющих собой подобие Храмового семисвечника. На площади около 50 000 кв.м. разместились самые разнообразные сервисы для жителей и гостей города.
Сегодня «Менора» – это гостеприимный дом, наполненный активной культурной и деловой жизнью, событиями разного масштаба и формата. Можно с уверенностью сказать, что Менора – центр жизни и главная достопримечательность города, чем по праву может гордиться каждый житель Днепра.

Видео

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.