Лавина, парк развлечений

г. Днепр ул. Космическая, 20 тел. 056 753 3375

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Горнолыжный комплекс парка развлечений “Лавина” – возможность почувствовать себя на лыжном курорте, не выезжая из Днепропетровска. Уже несколько лет горнолыжный комплекс “Лавина” дарит всем днепропетровцам прекрасную возможность задорно провести время всей семьей.

Главное преимущество комплекса “Лавина” – его месторасположение. Все, кто ограничен короткими выходными или просто хочет от души прокатиться на лыжах после напряженного рабочего дня, может реализовать свои фантазии практически в центре большого города. Здесь созданы все условия для отличного городского катания и хорошего семейного отдыха.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.