Летний театр парка им. Т.Г. Шевченко

м. Дніпро вул. Монастирський острів

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Парк культуры и отдыха им. Т. Г. Шевченко (с 1790-х до 1925 года — Потёмкинский сад) — центральный и старейший парк города Днепр. Адрес: пл. Шевченко, 1.

Один из двух главных садово-парковых комплексов Екатеринослава — Днепропетровска — Днепра (наряду с парком Глобы). Насчитывает около 8000 деревьев и более 2000 кустарников 68 видов.

Площадь парка вместе с Монастырским островом — 36 га. Делится на береговую и островную части.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.