МахноПАБ (MakhnoPUB)

г. Днепр ул. Магдебургского права, 4-А тел. 097 785-21-72, 095 240-81-74

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Центр безвладдя «Махно» знаходиться в самому серці Дніпропетровська – на вул. Магдебурцького права, 4-А. Складається з двох одночасно працюючих закладів: концертно-банкетної площадки «Підпілля Махно» та бара «МахноПАБ». МахноПАБ – це заклад з автентичними українськими стравами та напоями, місткістю до 70 гостей. Наявність невеликої сцени, проектора та екрана дає змогу проведення в ПАБі різноманітних тематичних вечірок, перегляду спортивних подій, зокрема всіх футбольних матчів. Підпілля Махно – це концертно-банкетна площадка, яка складається з фан-зони, місткістю 100-150 чоловік та зони балкона, яка вміщає на двох рівнях за столиками до 50 чоловік. Завдяки великій та високій сцені глядачі мають відмінний огляд в любій точці зала. Концерт-хол має власну барну стійку з повним асортиментом пива та авторських напоїв закладу. Також при бажанні гості можуть замовити улюблені страви з меню «МахноПАБа», знаходячісь в будь-якому залі. Заклад має у розпорядженні якісне звукове та світлове супроводження. Центр безвладдя «Махно» своїми численними ресурсами забезпечить ідеальне проведення свят, корпоративних та тематичних заходів будь-якого напрямку. МахноПАБ – це місце, де ти нічим не обмежений! Душа Дніпропетровську у повазі до своїх героїв, у прагненні боротися за себе, свою родину та друзів. Цим славився Махно як людина, яка захищала те, що було йому найдорожче.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.