Машиностроителей, ДК

г. Днепр ул. Рабочая, 166 тел. 0562-42-30-88, 0562-39-69-62

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Дворец славится высоким уровнем хореографии, циркового и музыкального искусства. Творческий коллектив можно охарактеризовать как дружный, сплоченный, авторитетный.

Директор ДК — Быканов Сергей Антонович носит звание «Заслуженный работник культуры Украины».

Во дворце работает 20 коллективов, где занимаются 1000 детей.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.