Мини-отель Дольче Вита

г. Кирилловка, ул. Соборная, 20

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Отель «Дольче Вита» расположен в центре пгт Кирилловки на расстоянии 800 метров от моря. Гостиница представляет собой двухэтажный кирпичный корпус с одно- и двухкомнатными номерами категории «Люкс». Каждый номер оборудован кондиционером, холодильником, спутниковым телевидением, вентилятором, вещевым шкафом, тумбочкой и мебельным уголком. На первом этаже для каждого номера отдельная терраса с деревянными столами и стульями. На втором этаже имеется общий балкон. Горячая и холодная вода подаются круглосуточно. В уютном дворике есть беседки, фонтанчик, детская площадка, оборудованная качелями, специальные места для мангалов. В отеле «Дольче Вита» возможен заказ питания (блюда домашней кухни). По предварительной договорённости предоставляется платная услуга трансфера с ж.д. вокзала пгт. Рядом с отелем есть кафе, продуктовые магазины, актвапарк, дельфинарий, дискотеки и лунопарк. Кирилловка. Расстояние до Мелитополя – 64 км.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.