Morrison

г. Днепр ул. Набережная Победы, 82 тел. 067-553-25-25

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

MORRISON BAR – новое уникальное место в Днепре, где каждый гость может окунуться в атмосферу свободы и веселья под звуки зажигательных хитов: от 60-х до 2000-х.

Заведение находится на 3-м этаже развлекательного комплекса «Восход» и носит имя Джима Моррисона — легендарного певца и секс-символа 60-х, лидера группы The Doors. В MORRISON BAR царит бунтарский дух и ничем не ограниченная свобода, которую проповедовал в своих песнях Джим.

В пятницу и субботу в MORRISON BAR звучит лучшая музыка разных эпох, стилей и направлений, горят яркие огни ретро-диско-бара. Особый шик атмосфере придает ретро-автомобиль и 25-ти метровая барная стойка. Для тех, кто хочет уединиться, есть уютная VIP зона.

Если вы старше 30 лет, но молоды душой. Скажите «нет» ностальгии и «да» – приятным воспоминаниям и новым впечатлениям! Вдохните воздух свободы и перемен, и получите новые эмоции от любимых композиций! Широкий ассортимент бара, лучшие хиты вашей молодости и шоу программа позволят вам веселиться до самого рассвета.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.