Мулен Руж: Концерт Холл

г. Днепр, ул. Магдебургского права, 4-а Тел.: 067 176 75 75

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Концeрт-холл «Мулен Руж» — одно из самых любимых заведений днепропетровской молодежи. И есть этому масса объяснений.

Ну во-первых, ночной клуб «Мулен Руж» находится в самом сердце города, и соответственно в центре событий Днепропетровска. Благодаря удобному месторасположению добраться к этому концерт-холлу легко с любой точки города. Подъезжаем по адресу: ул. Гопнер, 4а, поднимаемся на второй этаж. Вещи удобно сдать в гардероб на первом этаже.

Вторая причина, по которой «Мулен Руж» настолько популярен, — это новый клубный формат, который здесь, на мой взгляд, успешно реализован. В «Мулене» проходит огромное количество действительно «горячих» вечеринок, перфоменсов и шоу-программ. Здесь ты можешь первым увидеть презентацию нового альбома или клипа самого модного исполнителя. Уже только почитав названия мероприятий: «Шуры-Муры», «Запой», «Vpiska», «Дурдом», можно судить о бурной фантазии организаторов. Выбрав для себя событие по-вкусу, будь готов к тому, что ты не просто отправляешься в ночной клуб «потусить», а посещаешь самый настоящий Ночной театр! В отличие, от остальных днепропетровских клубов здесь не только весело, но и интересно. А если устал зажигать на танцполе, — отправляйся петь в караоке-холл.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.