Multiplex Караван

г. Днепр ул. Нижнеднепровская, 17 ТРК "Караван" ж/м Левобережный-3 тел. 0800505333

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Самый большой кинотеатр сети «Мультиплекс» открыт посетителям на втором этаже новой очереди ТРЦ «Караван».
Днепропетровским киноманам доступны 7 комфортабельных залов, оборудованных системой 3D, и готовых вместить до 1 000 посетителей одновременно.

«Мультиплекс» гарантирует лояльную и доступную ценовую политику, а также предоставит зрителям ряд ощутимых преимуществ. Новый кинотеатр укомплектован ультрасовременным цифровым оборудованием, которое соответствует мировым стандартам качества кинопоказа. Вы можете убедиться в этом собственными глазами, посетив кинотеатр, который располагается на втором этаже новой очереди ТРЦ «Караван».

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.