Музей украинской живописи

г. Днепр Троицкая площадь, 5-А тел. 056-794-09-88, 096-610-37-96

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Музей українського живопису – у Дніпрі, приклад успішного культурологічного проекту. Відкрився заклад  10 жовтня  2013 року.
Сьогодні це сучасний креативний арт-майданчик.
Нині у колекції понад 5000 художніх творів, які  складають основу музейного зібрання.
Більше 400 робіт становить колекція Японської гравюри, – що стала основою, та підставою створення окремого Музею японської гравюри.
Близько 300  творів налічує Музей художньої емалі

Музей  українського живопису – це музей, основа колекції якого представлена творами відомих художників дніпропетровської  школи,  що жили і творили у другій половині 20-століття.  І акцент на роботи місцевих авторів – свідомий крок музейників, бо неймовірно важливо знати та берегти пам’ять про героїв своєї батьківщини.

Другий и третій поверхи музею – експозиції, які постійно оновлюються. У залах виставляються відомі українські художники, експонуються креативні проекти у рамках фестивалів емальєрного, графічного та сучасного мистецтва.
У музеї працюють два унікальні творчі осередки.

Майстерня художньої емаліГаряча художня емаль – одна із найстародавніших технік декоративно-прикладного мистецтва. Нині відомі художники-фахівці відроджують самобутнє мистецтво у Дніпрі, створюючи оригінальні станкові роботи. Музей проводить симпозіуми емальєрів, запрошуючи провідних майстрів цього різновиду мистецтва у гості, художники отримують можливість творити.

Майстерня друкованої графіки «Пороги» Художники концентрують увагу глядачів на стародавньому мистецтві друкованої графіки. Усі види друку – високий, глибокий, плоский. Цілий спектр технічних можливостей для створення виразних та лаконічних графічних творів.

Музей японської гравюри
Музей українського живопису не замикається в одній площині. Коло наших інтересів різноманітне. Так любов до Японського мистецтва вилилася у збирання Японської графіки. Колекція потроху поповнювалася новими роботами впродовж 10 років і наразі налічує близько 400 художніх робіт відомих майстрів 18-19 століття. Образи акторів театру Кабукі, відчайдушні самураї, чарівні гейші, яскраве життя «Веселих кварталів», – нині дніпровське зібрання стало найбільшою колекцією кращих зразків Японського мистецтва.  У вересні 2016 було відкрито самостійний Музей японської гравюри. Новостворений музей –  безмежний простір для наукових досліджень, що об’єднують фахівців, які вивчають проблематику Східного мистецтва. Художні витвори колекції –  це виключно оригінали!

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.