Ночной клуб Chameleon

г. Днепр ул. Набережная Победы, 82 тел. 067-553-25-25

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Ночной клуб «Хамелеон» является уникальным проектом даже для Европы, где трудно удивить кого-либо нестандартной концепцией. Абсолютное новшество и полноправная гордость клуба кроется в эксклюзивном дизайне интерьера, выполненным в стиле hi-tech руководителем архитектурной студии «ДАО» Валерием Старцевым.

Белый интерьер заведения подобно хамелеону меняет свой цвет благодаря уникальной светодиодной подсветке потолка и мебели.

Ночной клуб разделен на 2 зоны и уютный VIP зал. Хамелеон вмещает в себя 200 человек, из них 70 посадочных мест в основном зале и 7 в VIP зоне.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.