НОЧНОЙ КЛУБ «LABYRINTH» (ЛАБИРИНТ)

г. Днепр Адрес: ул. Харьковская, 3 Тел.: +380674378523

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Ночной клуб «Labyrinth» находится в самом центре Днепра и предоставляет местной молодежи и гостям города возможность окунуться в атмосферу веселья, хорошей музыки и оригинальных вечеринок.

На сегодняшний день клуб LABYRINTH является единственным клубом, отвечающим всем стандартам танцевально-развлекательной индустрии г.Днепра. В клубе могут одновременно находиться порядка 1000 гостей, к услугам которых:

* Танцпол, с самым качественном клубным форматом музыки (DJ LAB)

* Танцпол, с форматом поп музыки (POP LAB)

* Танцпол с зажигательными песнями в исполнении живого бэнда (JAZZ LAB)

* SUSHI бар и Караоке зал Сакура

* Стрип-зал (LOVE CLUB).

Также есть зона Chill- out, где можно расслабиться и покурить кальян. В меню всегда большой выбор блюд европейской кухни от шеф-повара, а также огромный выбор напитков и коктейлей на любой вкус. В клубе регулярно проходят вечеринки и тематические мероприятия с участием лучших DJ`s Украины и зарубежья. Ответственные за безопасность, а также за FACE CONTROL и DRESS CODE наша служба охраны.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.