Ночной клуб Париж

г. Днепр ул. Короленко, 3 тел. 050-320-86-62

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Ночной клуб “Париж” находится в самом центре города на ул. Короленко. Интерьер заведения погружает вас в уютную атмосферу и располагает к приятному отдыху.

К вашим услугам 2 отдельные барные стойки, а также посадочная зона, рассчитанная на 120 посадочных мест. Удобное расположение посадочных мест в форме амфитеатра позволит в полной мере насладиться шоу-программой. Если же у Вас появилось желание уединиться,  к Вашим услугам VIP зал, оснащенный плазменной панелью на которой транслируется все происходящее в основном зале. VIP зал рассчитан на 20 персон.

В ночном клубе Вы можете насладиться блюдами европейской и японской кухни. К вашему вниманию также огромный ассортимент коктейлей, винная карта, сигарная карта и кальян меню. Музыкальное сопровождение – поп-музыка.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.