Ночной клуб SFERA

г. Днепр ул. Набережная Победы, 82 тел. 067-553-25-25

Слідкуйте за подіями в наших групах

Опис

Клуб для больших тусовок, который вмещает более семисот человек. Мощная энергетика и убойная сила звука не оставит вас равнодушными – единственная в городе система Dynakord Alpha является эталоном в индустрии. На втором этаже находится chill out зона, разделенная на 2 части. Каждая из них по-своему уникальна – через стеклянный пол закрытой сhillout-зоны можно наблюдать за происходящим в основном зале клуба.

В клубе 2 бара, chilout-зона на 30 персон, 3 посадочных зоны (включая VIP зону) общей вместимостью 60 посадочных мест.

Ресурс «Афіша Дніпра» – це інтерактивний довідник культурних подій та цікавих місць для дозвілля у Дніпрі! Ми повідомляємо про події у мегаполісі, розповідаємо вам про фестивалі, виставки, активний відпочинок та заходи для дітей. Редакція «Афіші Дніпра» створює для вас топ-списки місць, які варто відвідати у Дніпрі. Ділиться враженнями та рецензіями, а також розповідає куди піти на вихідних та які події актуальні цього тижня.

Аудиторія «Афіші Дніпра – це сайт та групи у всіх популярних соціальних мережах. Так, наші спільноти є в , Facebook та Telegram, загальна кількість підписників «Афіша Дніпр» в соціальних мережах зростає з кожним днем. Інформація на нашому ресурсі оновлюється щоденно. Аудиторія сайту Афіша Дніпра становить понад 200 000 осіб на місяць. Наші відвідувачі – дорослі успішні люди, які шукають місця для цікавого та пізнавального відпочинку у Дніпрі. Цільова аудиторія сайту – дорослі люди, які шукають куди піти у Дніпрі, цікавляться цінами та трендами, а також культурними заходами у нашому місті.